KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15264149
nr 1526 4149
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, Dans. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 73x103 cm
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 mars 2023
kl 20:49:22
6/3 20:44:22
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)